Řadové domy Mnichovo Hradiště

PRODÁNO

Naše snaha je o maximálně individuální přístup k přáním a požadavkům zákazníka.

V nově vznikající čtvrti pro bydlení, zábavu a sport na JZ okraji Mnichova Hradiště směrem k Mladé Boleslavi realizuje společnost STAVOKOMBINÁT INVEST s.r.o. výstavbu rodinných řadových domů.

Po úspěšném ukončení první etapy výstavby „řadovek“ přicházíme s druhou etapou vyzkoušeného a osvědčeného projektu řadového domu, který jsme vylepšili na základě získaných poznatků a zkušeností z předchozích realizací.

P6031569

P6031571

obrázek_web2Studie_blok_D_C_prodáno

 

VÝHODY A PŘEDNOSTI ZÁSTAVBY

  • Řadový dům stojí na vlastním pozemku, součástí domu je předzahrádka a zahrada.
  • Předností domu je malá zastavěná plocha ( 82 m2 ), maximální využití obestavěného prostoru a od toho se odvíjející nízké náklady na provoz ( zejména vytápění ).
  • Důraz na minimalizaci nákladů pro budoucí provoz domu a zároveň snaha o šetrný přístup k životnímu prostředí nás vedl k provedení nadstandardní tepelné izolace obvodových zdí. Domy mohou být na základě přání zákazníka navíc zesíleny o další tepelně izolační vrstvy a dostat se tak do kategorie nízkoenergetických domů.
  • Výhodou jednotlivých domů je možnost snadné adaptace obytných prostor dle individuálních požadavků uživatele a to i v budoucnu tak jak se mění nároky a potřeby na bydlení.
  • Každý dům umožňuje rozšíření obytných prostor až o 45 čtverečních metrů realizací půdní obytné vestavby.
  • Garážové stání a garáž jsou součástí řadového domu.
  • Dodání kuchyňské linky, dlažby, plovoucích podlah, koberců, nábytku a případných dalších individuálních úprav je možné.

Při stavbě jsou využívány pouze prověřené, kvalitní materiály

Zobrazit místo Řadové domy Mnichovo Hradiště na větší mapě